14.08.2015 18:32

Nyní už západní megabanky vykrádají peníze vkladatelů, takže je potřeba daleko větsiho plošného zatýkání.

11.8.15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.


Jak sdělily zdroje z Asijské rozvojové banky a americký milionář, který ohlásil, že jeho vlastní finanční prostředky byly ukradený, začaly již JP Morgan a další západní mega banky krást peníze svých vkladatelů. Zdroj z rozvojové banky řekl, že muž, který měl 4 miliónový dolarový vklad u JP Morgan ho kontaktoval, aby mu řekl, že banka mu odmítla dát souhlas vzít si zpět své vlastní peníze. Místo toho bylo tomuto člověku nabídnuto "365 dnů bankovní záruky." Jinými slovy, banka mu nevrátí jeho peníze, ale nabídla mu, že řekne dalším bankám, že peníze měl. Mnoho z největších západních bank se nyní zachranuje od úpadku tím, že nabízejí "záruky", sami sobě navzájem, řekl nám tento zdroj. Americký milionář se sídlem ve státě Washington, také řekl, že mu z jeho peněz byla ukradená zcela otevřené a bez skrupulí částka větší než 100 milionů dolarů. Japonský finančník také vyprávěl tomuto pisovateli, že Citibank ukradla více než 10 milionů dolarů z jeho peněz, které uložil na jejich pobočce v Tokiu. Jedna moje japonská známá mi také řekla, že jí také ukradl z jejího účtu 50.000 dolarů, které měla na pobočce banky vlastněné Američan v Tokiu. Banky nebyly v době psaní tohoto článku k zastižení, aby daly nějaký komentář, ale z techto anekdot je jasné, stejně jako, ze zveřejných důkazů (jako holdingové deriváty či manipulace s trhem), že většina západních mega-bank už nepracuje správně.

Podle zdrojů Pentagonu už však americká armáda a také agentury pracují na mnoha případech a probíhají trestní vyšetřování.

Nicméně, tyto zdroje také říkají, že Pentagon nemohl zařídit bankrot Korporace Spojených států amerických a obnovit Republiku Spojených států amerických, protože byly námitky od Číňanů. Číňané říkají, že v případě, že by dceřiná společnost Federal Reserv Board ve Washingtonu DC vyhlásila bankrot, všechny jejich peníze - více než 3 bilióny těžce vydělaných amerických dolarů - by se staly bezcennými. Pokud by tomu tak bylo, v tom případě by Číňané mohli přestat podporovat mezinárodně obchodovaných americký dolar, a tak zastavit dotování všech amerických vojenských aktivit mimo kontinentální území Spojených států.

To to všechno znamená, že bude muset prijít nějaký druh přechodu, a ten je zařízen.

Mezitím však tlak že strany vojenských hodností a zástupu, zejména z řad plukovníků, znamená, že vedení Sboru náčelníků amerických štábu bude muset být na konci září zcela revidováno. Vedení skupiny, která se dostává na scénu je ochotno k přijetí závažných kroku a zahájení hlavního nájezdu na chazarské gangstery ve Washingtonu, New Yorku a jinde. Podle zdrojů z Mosadu se i Izraelská vojenská a zpravodajská komunita připravuje na podobné kroky v Izraeli.

Krom toho, i když zatýkání slíbené na 8. srpen nebylo prováděno v dramatické a radikální formě, kterou vyžadovali velitelé vojenských základen Pentagonu, věci pokročily hodně kupředu. Pentagon slibuje, že "srpnová kanonáda" již přinese výsledky.

Například, "po měsících tlaku" agentur a Pentagonu, zahájilo ministerstvo spravedlnosti a FBI trestní vyšetřování Hillary Clintonové. I přes zavádějící titulek, se tato zpráva rozšířila i do Washington Post, dominantnímu plátku chazarské mafie.

https://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2015/07/24/report-officials-seek-criminal-próbě-of-hillary-clinton-email-account/

Podle zdrojů Pentagonu to je důvodem, proč se najednou hovoří, že viceprezident Joe Biden bude konkurovat na prezidenta.

Americká armáda, Agentura pro kontrolu drog (DEA) a FBI jsou také již na lovu uprchlého mexického drogového obchodníkem "El Chapa", protože chtějí využít jeho svědectví k likvidaci Bushovi drogové mafie. Teď je to sázka na jistotu, že většina z Bushovy rodiny poputuje jde do vězení.

Podle zdrojů Pentagonu se očekává, že se celá americká vláda po září uzavře kvůli nedostatku finančních prostředků. To poslouží jako příležitost k lepšímu vyčištění odpadní stoky - Washingtonu DC. Například bude pravděpodobně rozebrán Department of Homeland Security (Oddělení Národní Bezpečnosti), ačkoli jeho základní funkce (včetně pobřežní stráže), budou pokračovat.

Zdroje pokračovaly, že jakákoliv vládní agentura nebo úředník, u kterého se zjistí, že brání probíhajícímu vyšetřování mafiánských Chazarů bude také neprodleně odstraněn od své moci či ze svého místa.

Odhalení prodeje kusů dětí v programu plánovaného rodičovství je finálním útokem proti nacistické eugenické frakci chazarské mafie. Zdroje nám slibují, že nynějsí ofensiva povede v září a říjnu k novým odhalením.

Chazarské hordy jsou také pod těžkou palbou jak v USA, tak také v Izraeli. A to hlavně za jeho velký tlak na USA a propagaci války s Íránem. Herec Barack Obama, který hraje roli US prezidenta přečetl dalsí “důrazně pokárání”, ale tentokrát to bylo směrem k lobby AIPAC (Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti) ve Spojených Státech. Udělal to na setkání se dvěma z jejich vůdců, a další den, četl projev, který mu byl dán Pentagonen. Tam také řekl, že "Jako prezident Spojených států, bych porušil své ústavní povinnosti", kdyby vyslyšel žádosti Izraele, aby US zaútočily na Írán. Uvedl také, že "Izrael by odnesl nejtěžší nápor vojenského útoku US na Írán." Co to, podle zdrojů Pentagonu, znamená? Jen to, že "Izrael by byl naprosto bezmocný, bez přátel a bez pomoci ministerstva obrany."

To je také jedním z důvodů, proč izraelské zpravodajské služby, vojenská komunita i mnoho dalších krajanů se probouzí konečně k tomu, že jim byly vymyty mozky úplnými náboženskými zelótskými fanatiky, kteří neustále usilují o spuštění 3. větové války. Izrael, pokud chce zůstat života schopným subjektem, se bude muset vzdát svého spiknutí sionistických náboženských fanatiků, neustále usilujících o biblický světový Armageddon. V opačném případě se ocitnou sami a bez přátel. Kromě toho,také jejich “varianta Samson”, která ohrožovala, že s sebou stáhne dolů také celý svět byla - podle zdrojů ze Společnosti Bílého Draka - neutralizována.

Nyní je kladen silný tlak na Turecko a Izrael, aby ukončili svou kampaň na podporu ISIS v Sýrii a Iráku. Ruský prezident Putin pohrozil oběma zemím vojenskou akcí v tom případě, že budou pokračovat ve své kampani na podporu hromadného vyvraždování obyvatel jednotkami ISIS. Americká armáda v tichosti informovala Turky a Izraelce, že nebude vůbec ani jednat jednat o zastavení akcí, které budou případně podniknuty z ruské strany proti ISIS. To je důvod, proč jednání zahrnující Rusko, Írán, Pákistán, Turecko, Saúdská Arábie, Izrael, a také americkou armádu atd.. získali novou naléhavost.

Hodně vecí se také v posledních dnech udalo v Číne. Čínská ekonomika začala stagnovat. Masivní stavební boom v oceli a cementu začíná produkovat pouze prázdné silnice a prázdná města duchu. To znamená, že Čína nyní musí změnit svůj obchodní model, a to bude znamenat, že bude muset udělat alespoň jeden krok zpátky, než se znovu rozpohybuje vpřed.

Číňané také začínají ztrácet arénu diplomatickou. Vietnamci vyjednávají dohodu o volném obchodu s EU, aby kompenzovali nadměrnou závislost na čínské ekonomice. A také uvažují o koupi francouzských Mistralu - lodí původně urcených do Ruska, jejichž prodej byl zrušen.

Zběhnutí Ling Wangchena, bratra Ling Jihua, bývalého asistent prezidenta Chu Ťin-tchao, byla - podle zdrojů Pentagonu - rána pro zpravodajskou komunitu ve Spojených státech. US agentury teď mají hluboké znalosti o celé hierarchii nejvyšších úrovních moci čínského režimu. Tato dezerce je výsledkem represí současného prezidenta Xi Jinpinga proti korupci, a také s jeho rivaly. Podle čínských zdrojů si Xi těmito postupy vytvořil mnoho nepřátel, a také proto už zažil šest pokusu o vraždu.

Rusové se nyní poněkud více sladují se západní aliancí SBD, aby se zabránili tomu, aby Čína držela všechny karty světové moci.

Čínská vláda se mezitím stahuje zpět a snaží se ukázat více přátelskou tvář. Veškeré stavební práce ve sporných oblastech jihocínskeho moře byly zastaveny. Kromě toho, že Číňané vyjednávají návštěvu Papeže Františka. Zdroje z čínských tajných společností i rodinných zdrojů Rothschildů říkají, když to může být krok Číny přijmout "křesťanství s čínskými rysy", jako oficiální náboženství Číny. To by bylo provedeno v souladu s konfucianismem, buddhismem, taoismem a jinými tradičními čínskými systémy víry. Číňané také velmi usilují o to, aby měli harmonické vztahy se zbytkem světa.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/