17.09.2015 14:09

Zásahy Boží, obvinění, strach a naděje, zatímco se sionistická noční můra hroutí.

09.15.15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka

14. výročí 11. září, může být posledním termínem, kterým projdou pachatelé tohoto zločinu bez potrestání. Staly se některé velmi neobvyklé události "na nebi", které byly spojeny s tímto výročím. Jednou z nich byla dvojitá duha, která byla krásně vidět v New Yorku:

https://www.weather.com/news/news/new-york-city-rainbow-911-anniversary

a která se objevila zhruba ve stejnou dobu jako další v Tokiu (svědek je tento pisatel). Další události z jiného světa byla skutečnost, že úderem blesku se skácel jeřáb v Mecce, který vlastní stavební skupina bin Ládinu z 11/9-WTC a zabil 107 lidí.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3231117/Ať-62-people-dead-crane-collapses-Grand-Mosque-Mecca.html

Herec a mluvčí, US-prezident Barack Obama, byl instruován, aby se neobjevoval v žádné ceremonii na výročí 11. září, ale místo toho mu bylo řečeno, aby šel a promluvil k americkým vojákům. Mezitím však, na ceremoniálu v Pentagonu, hovořil ministr obrany USA Ashton Carter, kde slíbil, že "bez ohledu na to, jak dlouhý čas uplyne [pro pachatele tohoto trestného činu] neuniknou dlouhým a tvrdým rukám spravedlnosti ... najdeme je" a "nikdy nezapomeneme".

V případě, že je armáda Spojených států upřímná, pak George Bush Jr., Donald Rumsfeld, a většina ostatních - neokonzervativcu, kteří podepsali v roce 2000 dokument s názvem: "Projekt pro nové americké století", budou zatčeni. V tomto dokumentu se totiž žádá o "nový Pearl Harbor", který by ospravedlnil velkou invazi na Blízkém východě.

V každém případě se zdá, že jakmile se ruské a íránské jednotky pohnou a Pentagon přivře oči, bude to pro nacistický sionistický režim Netanjahua v Izraeli znamenat konec hry. Zde máme zdroje, které většinou referují diametrálně proti sobě, jako časopis Debka propojený s Mossadem a VeteransToday, webové stránky Pentagonu, a oba zdroje se shodli, že ruští vojáci jsou u bran Izraele.

https://www.debka.com/article/24885/Putin%E2%80%99s-offer-to-shield-develop-Israel%E2%80%99s-gas-fields-predated-Russia%E2%80%99s-military-buildup-in-Syria

https://www.veteranstoday.com/2015/09/11/syrian-right-observátory-russians-hit-israelis-on-golan-dříve-to-tel-aviv/

Debka článek je objevný v tom smyslu, když říká, že "izraelská vojenská síla je značná, ale nikdo nehledá vojenskou konfrontaci s Rusy" před uzavřením článku s tím, že Izrael by měl požádat o ruskou ochranu. Ruské zdroje že Společnosti Bílého Draka objasňují, že jakákoliv ruská ochrana Izraele nebude znamenat pro tento delikventní stát žádné "obchody jako obvykle". Prozatím je zde to, co nám museli říci zdroje z Pentagonu o Izraeli: "Izrael se dopouštěl kybernetických útoku že Saúdské Arábie, Turecka a Bulharska, aby zakryl stopy. Písečná bouře 8. září byl zaměřena na

https://www.huffingtonpost.com/entry/deadly-sandstorm-middle-east_55eee28ce4b002d5c0768943

Izrael a jejich ponorky jsou nyní snadnou kořistí a mohou být bombardovány".

Je také třeba poznamenat, že oba státy, jak Rusové, tak i Američané poskytují nyní ochranu zemím Blízkého východu a severní Afriky proti izraelským raketám.

Britská rozvědka MI6 mezitím prichazí s tvrzením, že takzvaná krize uprchlíků že Sýrie zahrnuje pouze šíitské, a ne sunnitské muslimy. Tyto zdroje říkají, že síitum jsou vystavovány turecké pasy, aby mohli hlasovat v tureckých volbách s cílem pomoci prezidentu Erdoganovi, aby získal zpět svou většinu v parlamentu.

Mezitím rostou známky kolapsu v současném paradigmatu finančního světa. Claudio Borio, šéf měnového a ekonomického odboru BIS, centrální banky všech centrálních bank, popisuje současnou situaci na globálních finančních trzích, které "připomínající starý vtip o ztraceném turistovi, kterému poté, co požádal o směr cesty bylo řeceno: "Kdybych byl tebou, tak bych začal odtud". Pokračoval: "Nejsme svědky izolovaných otřesů, ale uvolnění tlaku, který se postupně nahromaděné v průběhu let o hlavních zlomových linií."

https://www.bis.org/publ/qtrpdf/r_qt1509_ontherecord.htm

Borio odkazoval k masivnímu odlivu likvidity že strany centrálních bank v posledních letech jako zdroji dalšího mega-zemětřesení, které evokují. Mezitím z MMF, jak řekl MI5, "se stal lumpík a stáhl se z jednání s EU o Řecku". Zdroj MI5 také předpovídá "60-70% pád" na světových akciových trzích, a to "velmi brzy". Čína a Rusko mezitím obrovský tlačí na ukončení používání amerických dolarů v obchodování s ropou - konec petrodolarů.

Zdroje amerických agentur říkají, že nedávné devalvace čínského jüan s zasáhla obzvlášť tvrdě právě Goldman Sachs. "Zločinci z Goldman Sachs, kteří použivají k obchodování zasvěcených osob, utrpěl těžké ztráty v yuanech", uvedl zdroj. "Na rozdíl od USA, kde jsou vždy upozornění předem, byli úplně slepí a jejich finanční mytické kouzlo se ukázalo být ničím jiným, než starým dobrým způsobem využití privilegovaných informací. Banální zločin převlečený za inteligenci."

Pentagon s CIA a dalšími agenturami USA lobují na Ministerstvu spravedlnosti Spojených států, aby přijalo závažná opatření proti zločincům z Wall Streetu, Washingtonu a jiných míst. Za manipulace finančních trhů, podplácení politiků, vraždy a lži bude Chazarská mafie čelit následkům svých činů. Americká armáda má nyní také vypnout všechny výrobní Biologické laboratoře na šíření patogenů, jako je například ptačí chřipka, SARS, Ebola, atd., a můžete si být jisti, že za vytvoření těchto laboratoří budou tito masoví vrazi dříve než později vidět vězeňské celý zevnitř, ne-li popravčí komory.

Zdroj ve Washingtonu je také řekl tomuto spisovateli, že americká vláda, bez Pentagonu a agentur, se uzavře na konci září. Jak si mnozí uvědomují, údaje o oficiální vládních dluhopisech USA se nezměnili od 15. března (p.pr.: v tomto datu byl celý americký dluh zmražen Čínou, aby se nezvětšoval, a mohl být vyplacen) což znamená, že americká vláda pořád “vaří na knihách”, což je viditelně jistá známka bankrotu.

Dle následujících udalostí se zdá, že tento autor se pravděpodobně nedávno dotkl nějakých či něčích citlivých nervů. Někdo volal z telefonní budky, řekl:"Skull and Bones", a pak zavěsil. Naposledy, když přišel tento hovor z telefonní budky jsem řekl: "Zbabělec"ještě dříve, než on stačil říct: "Skull and Bones". Zavěsil a okamžitě zavolal, a říkal, že se v těchto dnech hodně mluví v zednářské lóži Tokia o formě jak zabít tohoto spisovatele. Výhružný e-mail poslali dceři tohoto pisatele také zednáři se sídlem v New Yorku. Vysoký funkcionář zednářů v Londýně, řekl, že: "všechna tato komunikace mezi zednáři je v tomto případě velmi neprofesionální, a bude mít přesah."

Také se odehrál obrovský vítr komunikace a kontaktů, které vedly k tomuto pisateli a týkali se nedávného článku o dědici bohatství historického zlata Manchu v hodnotě 30 miliard dolarů. Ve vydání 4. května 2015 tohoto bulletinu jsme psali: "Současní dědicové zlata jsou Manchuu jsou Young Hee Kim ( a Zhang Seung Shik".

No, a teď všichni zapojení v tomto případě, ukazovali prstem na sebe navzájem v matoucí kaskádě soudních sporů a protinávrhů. Zhang Seung Shik potvrzuje, že Kim Young Hee není Manchu dědicem, ale je vlastně Seul Hee Song, agentka, která informuje jednoho severokorejského generála. Kim Young Hee a Song Hee Soul (ať je to kdokoliv), tvrdí, že Zhang je triviální podvodník a říká, že nahlásil to na policii. Mezitím pan K., vysoce postavgeny čínský důstojník, který dělal původní podání uvádí, že oba jsou podvodníci a omlouvá se mi, že se za ně původně zaručil. Pan K. rovněž tvrdí, že Kim / Song Young / Soul Hee a Zhang utíkají před policii poté, co byl nedávno zatčen v Jižní Koreji jejich šéf. Nicméně, on říká, že šéf, který byl zatčen byl Pu Chao-chi, bývalý nejvyšší představitel Tchaj-wanu v Jižní Koreji. Kromě toho, pan K. mě také představil třetí osobu, která potvrzovala, že má autentické dokumenty (stoh 12 centimetrů tlustý) a prohlašovala, že má práva k hodnotě 30 miliard mandžuského zlata. Zdá se, že tvrzení o právech více než 30 miliard dolarů, které způsobila mnoho intrik a proti-intrik.

Samozřejmě, abychom dali věcem tu správnou perspektivu, Japonska banka, Korejská banka, Rada Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky jsou v konečném důsledku založeny na podvodu a krádeží historického bohatství. Až do nedávné doby, byli tito lidé ve funkcích kdy měli dostatečnou moc, aby zatkli kohokoli jiného, kdo se snažil dělat to, co dělají oni. V každém případě, i když některý z těchto lidí je, v jistém slova smyslu, legálním dědicem jmění 30 miliard dolarů, zjevně je to obrovská suma, která by ale měla opravdu patřit lidem této planety, a nikoli jednomu individuu, byť by mělo jakkoliv prestižní rodokmen.

Takže, tento autor navrhl, aby tito dědici darovali 30 miliard dolarů Nadací Bílého Draka, jejíž činnost byla již zahájena. Pokud tam budou převedeny jakékoliv fondy, SDB okamžitě uspořádá tiskovou konferenci, aby si zajistila pomoc na vytvoření systému, který lidem na této planetě pomůže rozhodnout, jak utratit peníze na základě volby - hlasovaní každé jedné osoby na planetě. Jistě, že by to byl lepší systém, než ten, který je až do dneška řízen gangstery.

Rádi bychom zde také dali na vědomí, že se s námi dal do kontaktu muž, který říká, že krájí prsty lidí po kloubech s cílem získat informace, než potom zabalí jejich těla do olova a hodí je do oceánu. Říká, že pracoval pro prezidenta Tokyo Mitsubishi UFJ Bank. Zeptali jsme se banky v jejím ústředí na tyto deklarace, ale odmítli se vyjádřit. Máme jeho telefonní číslo a vizitku jako referencí. Otázka, která zde nyní vyvstává je ta, co nám řekne o aktuálním stavu světového bankovního systému nějaký výše postavený bankéř, jestli bude nezbyne nutné, aby ho tento typ člověka kontaktoval?

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/