07.03.2016 18:13

Zatímco pokračuje imploze Západu, země G-20 se nachází na mrtvém bodě.

1-3-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Patová situace na schůzce ministrů financí skupiny G-20 v Číně minulý týden se odráží ve společných výzvách Číně, aby nahradila americký dolar a tím zastavila hrozby americké armády spustit jadernou válku. Americká armáda také říká, že jsou připraveni vymáhat jakékoliv rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora v Haagu přes územní spory v Jihočínském moři.

https://abcnews.go.com/Business/story?id=7168919&page=1


https://www.zerohedge.com/news/2016-02-26/caught-tape-us-test-fires-nuclear-icbm-warns-we-are-prepared-use-nuclear-weapons


Jinými slovy, je tam nějaké velmi vážné vyjednávání a bouchání do stolu, které se děje na nejvyšších úrovních globálních financí.

Vzhledem k tomu, chazarští bankéři odmítli přijmout čínské návrhy na reformu mezinárodní finanční architektury, byla minulý týden oficiálně zahájena rozvojová banka zemí BRICS, která tak doplnuje přípravy a provoz již funkční Asian Infrastrukturní a Investiční Banky. Jinými slovy říkají : "pokud nás nechcete nechat vstoupit do vašeho klubu, budeme prostě jít dopředu a začneme svůj vlastní klub bez vás."

Faktem je, že BRICS vědí, že čas je na jejich straně, protože západních země již nemají průmyslovou nebo zdrojovou základnu potřebnou k podpoře světové nadvlády. Jinými slovy, není k dispozici dostatek skutečností, které by více podporovali jejich peněžní iluzi. To je důvod, proč se západní ekonomické a finanční systémy řízené chazarskou mafií pomalu hroutí. Toto může být viděno poklesem akciových trhů, cen komodit atd.., a zoufalého přesunu do záporných úrokových sazeb.

Chazarští bankéři také již byli nuceni testovat a používat – skrytě -, BRICS řízené CIPS mezinárodní platební systém, který je nastaven, aby nahradil chazary řízený systém SWIFT.

To vytvořilo velmi nebezpečnou situaci, protože z Pentagonu dali jasně najevo, že budou-li postaveni před volbu mezi kolapsem ve stylu Sovětského svazu nebo války, budou volit válku. To je důvod, proč jsme svědky amerických testů jaderných raket a agresivních prohlášení.

K dispozici je také velmi napjatá situace, která se odehrává nyní v Indonésii a v Jihočínském moři, které by se mohly proměnit do vypuknuvší války a změna režimu v Indonésii. Indonéskému prezidentovi Joko Widodo jsou tam, podle zdrojů SBD, nabízeny obrovské úplatky od majitele zlatého dolu Freeport McMoRan, které by jim umožnili udržet kontrolu nad svým dolem a tamní tajnou vojenskou základnou. Nicméně, Widodo zatím přijal nabídku 35 miliard $ na infrastrukturu od Číňanů, kteří chtějí základnu odstavit.

The Společnost Bílého Draka nabízí tuto situaci vyřešit zřízením budoucí plánovací agentury, která by dohlížela na přechod ze západního vojenského průmyslového komplexu na nějaký více benevolentní systém.
Asijští spojenci nabídli minulý týden podporu SBD tím, že zpřístupnili k dispozici velké množství zlata, připravené k vyzvednutí v Hong Kongu, se slevou 10% na základě tržních cen. Podmínkou pro to je, že něco z 10%, jde na pomoc založení plánovací agentury. Aby ukázali upřímnost svých záměrů, SBD může odhalit skrýš o 4000 tunách zlata, které lze vidět na 0 ° 00'03.69 "N, 109 stupních 19'19.85" E na Google Earth. Vyznačeno je to velkou bílou čárou.

Tam také byl hodně pláště a dýky věci děje s gnostických osvětlován se Khazarian mafie a americké vojenské zpravodajské všechny vysílající agenti minulý týden hovořit se zástupcem SBD v Tokiu.

Agenta gnostických Illuminatu "Alexandra Romanova", který se nedávno dostal z dalšího záchvatu násilného vězení v psychiatrické léčebně, řekl, že v Aleppu, v Sýrii, byla vodíková bomba pod kontrolou "ISIS" žoldáků. Romanov je první osobou, která veřejně varovala o ISIS a 3/11 (Fukushima) takže jeho informace jsou věrohodné. Také řekl, že žoldáci ISIS byli připraveni vyhodit přehradu a "zaplavit zelené zóny" v Bagdádu, v Iráku. On dále varoval, že je více hrozeb pro spuštění náhodných teroristických činů v Japonsku, Evropě a USA. Zřejmě, jak to tak vypadá, nacisté za ISIS a problémy na Ukrajině způsobují velkou nespokojenost se společnou Rusko - Pentagon kampaní proti jejich žoldákům. Ruské + Pentagon bombardování jejich žoldáků v Sýrii, Iráku a Libyi si vybírá svou daň. Takže se přerusují dodávky jejich drogových peněz. To je důvod, proč dělají tyto brutální hrozby.

 

Na druhou stranu se zdá, že žoldáci ISIL a nacistů jsou připraveni nechat se koupit za rozumnou cenu. Zástupce SDB Romanovovi řekl, že jestliže se jeho skupina dotkne nevinných lidí, budou pronásledováni a zabíjeni. Bylo navrženo, aby náhodné činy teroru proti nevinným nepoškodily jejich příčinu, bylo by vhodnější jít po originálním pachateli. A všichni víme, kdo jsou.

Jedna osoba, Američanka, kterou budeme nazývat "Eva", kontaktovala (nás) prostřednictvím písemných zpráv doručených osobně, aby uspořádala setkání s SDB. Tvrdila, ze má nějaké zajímavé informace o mafiánské síti chazarů v Japonsku. Byla řízená bývalým pracovníkem ministerstva zahraničí Spojených států státu jménem Alfredo Salazar, který vede skupinu s názvem Winstone. Podle Evy, dostává Salazar od svých zástupců v Japonsku dokumentaci o umírajících lidech, za účelem vytvoření tajného nedaněného fondu. Eva, která vypadala opravdu vyděšená, řekla, že kontaktovala SDB, protože měla podezření, že by ji obvinili z teroristického útoku na Japonsko a pak by byla zabita. Tento spisovatel byl neschopný kontaktovat pana Salazara, aby vyslechl jeho verzi příběhu, ale doufá, že ji od něj brzy uslyší. V každém případě, Eva dal SDB jména a adresy všech členů Salazarovy sítě v Japonsku. Pokud se něco stane Eva, bude síť vyčistěna.

Třetí agent, který se objevil, popisuje sám sebe jako syn agenta CIA japonský, který bral drogu skopolamin. Od té doby objevil zvláštní způsob zapojení. Přinesl láhev vína z New Sanno Hotel v Tokiu, kde platí zákaz pro vojenský personál a japonské vládními úředníky. Je to známé místo, kde manipulátoři ze Spojených států v Japonsku dávají příkazy svým japonským poskokům. Tato osoba také řekla, že byla zodpovědná za incidenty v roce 2014, kdy bylo nalezeno celkem 300 kopií Deníku Anny Frankové roztrháno v 38 knihovnách.

https://www.bbc.com/news/world-asia-26577954


Zdálo se, že je nesjpíše obětí Mk-ultra (kontrola založená na mentálních traumatech), ale nebylo jasné, co vlastně od SDB chtěl.

V každém případě, příchod těchto analogových komunikací prostrednictvím lidí (na rozdíl od digitálního nebo na webu založené komunikaci) ukazuje, že hlavní boj o moc dosahuje kritického bodu.

Nejvíce se to jasně vidí ve Spojených státech. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že soudce Nejvyššího soudu, Antonio Scalia zemřel, a to nejen proto, že se postavil podvodu v obchodování s uhlíkem, ale také proto, že podporoval třídní akce proti velkým chazarským mafiánským korporacím, a protože byl ve spolupráci s americkou armádou. Kromě vraždy Scalii, selhala chazarská mafie v poslední době ve svých pokusech zavraždit soudce Nejvyššího soudu Johna Robertse a hlavního generála armády USA, Josepha Dunforda. Kromě toho, George Bush otevřeně minulý týden vyhrožoval, že zabije amerického prezidentského kandidáta, Donalda Trumpa.

https://vine.co/v/i6nVWE19XOx


Bush je naštvaný, protože jeho syn Jeb byl nucen odstoupit z volební kampaně kvůli jeho spojení s 11-S, obchod s drogami, konzumaci kokainu, vraždy a další. Nicméně zdroje z Pentagonu říkají, že odstoupení prezidentského kandidáta Jeba od volebního klání neznamená, že "oni odpustí Bushovi".

Neúspěšné i úspěšné vraždy mají jen posílit odhodlání koalice ozbrojených sil USA, mafií, Vatikánu, zednářů a všech vlastenců v USA, aby nakonec zničili Chazarskou mafii Satanových uctívačů.

Mafiánský výkoný agent a šéf kasina, Sheldon Adelson, byl nucen ustoupit z jeho vměšování do politiky USA poté, co ho zatkli podplacení policisté v Macau, v Číně a čínské hrozbě uzavřít jejich zdroj peněz a tak i moc hazardu v Macau. To je důvod, proč je Adelson vynechán ze současných prezidentských voleb ve Spojených státech. Kochovi bratři, další skupina mocných makléřů ze Spojených států, se mezitím přiblížila k SDB s neurčitými nabídkami podpory.

Zdroje Pentagonu nám řekli, ze americká armáda, aby posílila své spojenectví s Ruskem, zvažuje umožnění ruským špionážním letadlů lety nad USA na vyhledávání jaderných zbraní nebo špinavých bomb, které mohou být pod kontrolou agentů Chazarské mafie v USA.

Na Středním východě, je snížení podpory Libanonu ze strany Saúdské Arábie přiznáním, že Chazarská mafie již neřídí zemi. Hizballáh nyní skutečně skontroluje Libanon podporovaný Ruskem a Íránem. Kromě toho, Hizballáh a íránské jednotky již byly rozmístěny na izraelských hranicích na Golanských výšinách. Jsou tu, aby se zabránilo nové podpoře ISIS Izraelem dovnitř Sýrie.

Kromě toho chazarskou mafií řízená Saúdská Arábie je zemí "ustanovila za účelem likvidace" s cílem ukončit jejich podporu ISIS, podle zdrojů Pentagonu. To také umožní americká vládě amortizovat své 5 bilionu $ ve státních dluhopisech Spojených států, říkají zdroje.

 

Nakonec k závěru této zprávy uvádíme i dobré zprávy. Za prvé je to tajemství volné energie z vody, které je nyní veřejně známé a vyrábí se již otevřeně.

https://www.youtube.com/watch?v=i-T7tCMUDXU


Tam je také mnoho dobrých zpráv o životním prostředí, jako je Čína a Indie čisticí jejich hlavní říční systémy a populace motýlů Monarchů se ztrojnásobila. Síla Životní je v boji proti satanský proti - životní síle.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/