29.01.2014 18:42

Zatímco pokračuje zatýkání, kabala připravuje kontraofenzívu, avšak s omezeným účinkem

 27-1-14.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

 

Podle mnoha zdrojů, způsobuje kriminálnická kabala, která se ilegálně zmocnila velké části finančního světového systému mnoho nepokojů na mnoha místech včetně Ukrajiny, Turecka, Íráku, a také zamýšlí vykolejit  proces mírového urovnání s Íránem jako jedna část rozsáhlé ofenzívy plánované na setkání v Davosu minulý týden.

Nicméně to nezastaví světovou čistku od kabalistických agentů, která pokračuje a zrychluje se, tak jak se může vidět na neustálém zatýkání a zveřejňování kabalistických zločinů a pedofilních sítí.. Například, tento článek o velmi dobrém příteli Tonyho Blaira, důstojníku Kadáffím, se právě objevil.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2545819/Uncovered-The-macabre-sex-chamber-Libyas-Colonel-Gaddafi-raped-girls-boys-young-14.html

Podle jednoho zdroje z MI5: “například zneužívání malých dětí Kadáffím ustavilo určité standarty pro Blaira a jeho přátele”. Kadáffí taktéž dal Tonymu Blairovi výbušninu Semtex, ktero prodal IRA, říká zdroj z MI5. Permanentní Blairovo zveřejňování je známka kolapsu kabalistické kontroly ve Spojeném Království.

Navíc, bankrot Junty Federálních Rezerv se nadále rýsuje, a to i v takových zpravodajských pamfletech, které dříve patřily kabale, jako jsou např. Financial Times. Zdroje Pentagonu, čínská vláda, rodina Draka, zednářská lóže P2, jsou všichni v souhlase s tím, že bude následovat bezprostředně nějaký druh velké finanční události, ačkoliv nikdo z nich neměl k dispozici mnoho detailů.

Do jiného řádu důležitých záležitostí spadá to, že Společnost Bílého Draka byla kontaktována minulý týden Al-Qaedou s nabídkou svých zdrojů ve prospěch SBD výměnou za pomoc při zrušení arbitrárních národních hranic na Středním Východě, které byly vytvořeny koloniálními mocnostmi. Mimochodem, opravdovým šéfem Al-Qaedy je jeden gnostický dabl exagent z Východní Evropy, který pracoval jak pro Kominternu, tak pro MI6, a ne nějaký herec s plnovousem, jak se nechává vidět v propagačních médiích. SBD jej požádala, aby zanechali masakrů nevinných civilistů teroristickými útoky a zkoncentrovali svou pozornost na rodiny, které ilegálně převzali světové centrální banky. Oni jsou zdrojem problémů na Středním Východě, a ještě pořád umíněně vytváří konflikty mezi křesťany, sunity, šíity, židy, atp.., jako součást svého plánu pro vytvoření světového náboženství. Jakmile jednou přestanou být příčinou problémů, historické nespravedlnosti vynucené na Středním Východě koloniálními mocnostmi se můžou upřesnit.

Tony Blair je dobrým indikátorem pokračujícího boje za kontrolu planety Země. Na jedné straně byl minulý týden široce ponižován v médiích, když se jej někdo pokusil nařknout z válečných zločinů. Na druhé straně, kabala rozšířila historii Tonyho Blaira, čímž zamýšlela propagovat nové světové náboženství.

https://www.theguardian.com/politics/2014/jan/25/extremist-religion-wars-tony-blair

Blair je v pokračujícím vyšetřovacím řízení, které se týká pedofilních sítí ve Spojeném Království a na jiných místech. Je to ten samý člověk, který byl nahrán na pásce, jak předpokládá, že mě vystraší obviněním, které se bude týkat drog. Toto je vzkaz Tonymu Blairovi: sejmeme tě za masové vraždy, a Papež už Tě neochrání.

A když už hovoříme o Papeži, tak jeden vysoký funkcionář Lóže P2 řekl minulý týden, že Papež František a prezident Spojených Států Barack Obama podepsali jednu dohodu, která se vztahuje ke zlatu, které se nachází v Mindanau, a které se použije na financování masívní kampaně, která by měla ukončit chudobu a zamezit destrukci životního prostředí. Nebylo k tomu více detailů.

Nicméně, jeden zdroj z Pentagonu sdělil, že mu řekli, aby se podala zpráva o nějaké finanční události v únoru.

Z jiného soudku, rodinný příslušník filipínského ex-presidenta Ferdinanda Marcose taktéž komunikoval se SBD minulý týden, aby sdělil, že “Chinese Plum Blossom foundation” (Nadace čínského trnkového závitku) zamýšlela minulý týden trvat  a tom, že všechny peníze a poklady světa patří Číně a řekl, že Čína byla ponižována ve svých právech zbytkem světa, a byly jí zastaveny finance. Rodinný příslušník sdělil, že Marcos nikdy nebyl zodpovědný za colaterální světové účty, ale byl jenom mladším signatářem.

Jeden představitel čínské vlády ve vysokém postavení to jistým způsobem potvrdil tím, že připustil, že byly učiněny jisté kroky, aby vznikla finanční krize v Číně, a že bublina hrozila prasknutím. To by mohla být jedna z prvních figurek čínského domina:

https://www.zerohedge.com/news/2014-01-23/china-bank-run-beginning-farmers-co-op-unable-pay-depositors

Nová vláda Xi-Jinpinga má strach, že vláda komunistické strany zkolabuje jako konsekvence toho všeho, a z tohoto důvodu plánuje masívní čistku mezi zkorumpovanými činiteli. Mnoho činitelů čínské vlády má nyní strach o svou osobní bezpečnost, a utekli na místa, která jsou ukrytá na venkově a dávají svým podřízeným rozkazy po telefonu, řekl. A navíc, mnoho bohatých číňanů, ze strachu ze zatčení za korupci, uteklo ze země, a většina je v Jižní Koreji.

Oficiální média čínské vlády také vyhlašují zásadní změnu v oblastní politice (gubernií) po celém pobřeží, velmi vzdálenou od cílů, které sledují růst HDP, a orientujíce se zvláště na chudobu a ochranu životního prostředí.

Čína, se ale nachází v o mnoho lepší pozici, než ostatní země. Japonská vláda, například, začala vykrádat privátní bankovní účty, aby tak získala peníze na své financování.

https://www.scmp.com/news/asia/article/1410614/japan-plans-raid-dormant-bank-accounts-raise-new-revenue

Taktéž jsme vyslechli mnoho anekdot (včetně té, kterou uveřejňuje pisatel) o tom, že to vypadá tak, že lidé z Tokia dostanou faktúru za světlo mnohokrát vyšší, než se může ospravedlnit normálním používáním.

A navíc, jak se velmi široce zveřejňuje, jeden z hlavních akcionářů Japonské Banky, HSBC, už říká svým klientům, že nemůžou vybírat velké finanční částky.

Problémy se rozšiřují do jiných velkých bank, a tak jako Santander nyní svévolně mění hypotéční povinnosti, klienti banky Lloyds mají problémy s vybíráním peněz z automatů a předpokládám, že Junta Federálních Rezerv nemůže navracet zlato jiným osobám, které ho v těchto bankách depozitovali.

Tato finanční neurčitost může mít původ ve schůzce multimilionářů v Davosu minulý týden, kteří se opět rozhodli začít válku jako způsob jak utéct od svých finančních problémů. Velkým příkladem byl minulý týden impulz ze Švýcarska na sabotování mírové dohody mezi USA a Íránem. Íráncům nebyly učiněny, zčista jasna,  žádné ústupky, a premiér Benjamin Netanjahu řekl, že by dohoda nebyla nikdy možná. Když vidím tyto dvě potvrzující zprávy u sebe, vidím tu kabalistickou mocenskou kartu ze které je patrné, že jak Izrael, tak Írán jdou podle rozkazů švýcarských šéfů BIS.

Záměr vytvářet opětovně problémy mezi Íránem a Izraelem způsobily hlavně stovky zadržení těchto propagátorů války ve Spojených Státech, podle jednoho zdroje z Pentagonu. Švýcaři mají takový obrovský strach z represí proti kabale, které pokračují ve Spojených Státech, že 100 švýcarských bank požádalo o soudní imunitu výměnou za informace o unikajícéích daních z USA.

https://www.scmp.com/business/banking-finance/article/1414556/over-100-swiss-banks-seek-amnesty-helping-americans-evade

Vyděšení kabalisté také rozdmýchávají problémy na Ukrajině a vyhrožují terorismem na Olympijských Hrách v Soči, jako součásti velké ofenzívy proti Vladimíru Putinovi. Kabalisté z Davosu také diskutují své plány přivést Rusko k bankrotu tak, že se budou snažit tlačit cenu ropy pod 60 dolarů za barel v průběhu celého roku, nebo přibližně aspoň určitý čas, který bude dostatečný na vyčerpání dosud silného ruského rublu. To je samozřejmě pouze jejich iluze, protože takto levná ropa by zruinovala mnoho západních bank dávno předtím, než by se položilo Rusko.

31. leden je klíčovým datumem pro finanční dohody, a jestliže nějaká vláda nebo důležitá finanční instituce ztratí platbyschopnost, dá se jim lhůta do poloviny února pro to, aby přinesli peníze, než vyhlásí bankrot.

Přesně z tohoto důvodu řekl současný tajemník Pokladu Spojených Států, Jakob Lewi, že zůstanou bez peněz v únoru.

https://www.voanews.com/content/treasury-chief-us-will-run-out-of-money-in-february/1831700.html

Zdá se, že vidíme na vlastní oči porodní bolesti nové éry Lidstva.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/