23.06.2015 19:53

Zatimco Západni bublina splaskává, nastává nám chaos nebo pujde o kontrolovanou implozi?

15-06-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

To co muzeme v soucasne dobe videt jsou nepopiratelné, známky nějaké bezprostredne hrozící historické události.

Nejnovější ekonomické zprávy naznacuji, že ve skutecnosti cely nas západní finanční systém, tak jak jej známe, se chýlí ke svému konci.

Otázka je:

Bude kontrolován imploze následována znovuzrozením ptaka Fenixe? nebo bude revoluce, chaos, anarchie, krveprolití a utrpení?

Odpověď je nyní v rukou vojenských sil Západu, protože politický svět, zejména ve Spojených Státech, je naprosto dysfunkční.

Abyste pochopili, jak vážná situace je, podívejte se prosím, na následující graf:

https://davidstockmanscontracorner.com/wp-content/uploads/2015/05/financialization3.png

Ukazuje nám, že ve Spojených Státech je zhruba 80 miliard dolarů finančních aktiv, které nemají žádný základ v reálném světě. Kdysi jsem na podobné tabulce během japonské bubliny ukázal, že nesplatitelny dluh bankovního systému byl v hodnotě 200 miliard yenu, když japonska vláda ríkala, že měl jen hodnotu 3 miliard yenů nesplatitelnych dluhů.

Je to jen jina forma jak říct, že ceny amerických aktiv by mely spadnout o 80%, než se dostanou na aktuální dno.

Po prasknuti bubliny, která tam nastala klesly ceny nemovitostí o 90%.

Americká bublina je 49 krát vetsi nez jaká byla japonská bublina.

Otázka nezni, jestli bude explodovat. Otázkou je, KDY.

Popírání reality, neznamená, ze se realita ztrati.

Jsou tady také dalsi důkazy, jako indexy založené na transakcích realneho věta, ktere nelze manipulovat finančními podvody.

Jedním z nich je “Baltic Dry Index”, ktery ukazuje cenu zásilek zboží a jinych surovin, jako je ropa, většina kovů, obilí, atd., Tento index je na historických minimech nyní.

https://thedailycoin.org/wp-content/uploads/2015/06/Screen-Shot-2015-06-08-v-2.56.50-PM.png

Dalsim je cinsky index “Containerized Freight”, který ukazuje náklady na dopravu produktů pro průmyslové povrchové úpravy mimo Čínu.

Tento index je také na své historické minimum.

https://thedailycoin.org/wp-content/uploads/2015/06/Čína-Kontejnerové-Nákladní-index-2015-06-05.png

Take jste si všimli, že váš filtr spamu e-mail je nyní filtrováno více čínských firem, zoufale hledající své klienty, inzeraty na "Viagru" nebo "nigerijské podvody"'? Je zřejmé vic a vic, že se ve světě trhu něco velkého chystá. Existuje mnoho lidí, kteri teď pocitaji.

Studie Americké Asociace Individuálních Investorů (The American Association of Individual Investors) ukazuje, že v květnu tohoto roku, individuální investoři snížili procento z peněz, které investují z 67.9% na 57.8%. To je úžasné, více než 10% svých akcií výměnnili za hotovost jen za pouhý měsíc.

Řekové také zachraňují řecký bankovní systém rychlostí více než 500 milionů eur denně.

Tyhle věci jsou běžně známé jako “run na banku” nebo-li zoufalé krysy utíkající z potápějící se lodi.

Odborníci tvrdí, že nejpravděpodobnejsím kandidátem na banku, která bude hrát roli Lehman & Brothers v další krizi je Deutschebank.

Deutschebank má rating S & P (v pádu) BBB +, který je nižší než AA - , který mela Lehman & Brothers předtím nez se zhroutila.

Navíc, derivátove knihy Deutsche Bank (Deutsche Bank), mají nominální hodnotu 54,7 biliónu eur, napriklad pro srovnání s HDP v EU 9,6 miliard eur a německým HDP 2,74 miliard eur.

Základem pro mnohé z těchto derivátů je řecký dluh a řecká vláda "de facto" v "default" a tudiz v platebni neschopnosti od 5. června.

Zdroje japonské císařské rodiny s čínskou vládou říkají, ze nedávná návštěva německé kancléřky Angely Merkelové do Japonska a Číny, byla proto, aby pozadala o penize na pomoc k vypořádaní se s touto problematikou. Nicmene, oba zdroje potvrzují, že se vrátila s prázdnýma rukama.

Vyšetřování nezkorumpovaných orgánu ve Spojenych Statech odhalilo, že USA velkou část peněz přijatých behem pádu banky Lehman & Brothers od amerických daňových poplatníků otocila 100 krát a použila na záchranu evropských finančních institucí.

Ruzne zdroje z americkych tajnych agentur a Pentagonu říkají, že tentokrát to nedovolí, aby se to stalo, a že místo toho lze očekávat jistý druh konfrontace.

Pokus o spuštění třetí světové války na Ukrajině explodoval chazarské mafii do tváře, protože to způsobilo rychlou akci ruských vyzvedných sluzeb.

Tady trochu více informací, které nám poslala ruská výzvedná sluzba v reakci na nedávný pokus chazarské mafie představit Rusko jako hrozbu:

"Nebyli jsme to my, kdo vyhodil do vzduchu WTC (World Trade Center), dne 11. 09. 2001 americkými jadernými hlavicemi W-54. Nebyli jsme to my, kdo ukradl 350 jaderných hlavic W-54 zadními vrátky Pantexu, v Texasu, v USA, které byly vyrobeny v Hanfordské nukleární elektrárne.

Nebyli jsme to my, kdo prevezl ukradené hlavice W-54 do Izraele. A také jsme to nebyli my, kdo ty jaderne hlavice v Izraeli repasoval a privezl je zpet přes Houston v Texasu, a ulozil je na různých izraelských velvyslanectvích, včetně Velvyslanectví Izraele v New Yorku. A opet jsme to nebyli my, kdo prevezl tyto jaderné hlavice pod Twin Towers (Twin Towers) pomocí izraelského městského dopravního systému (Urban Moving Systems)."

Jinými slovy, Rusové dávají Bílým Kloboukum z Pentagonu detailní a hlavne žalovatelné intel informace o chazarské masové vraždě ve Spojených státech.

Rusové také říkají, že to byla spolecnost Vanguard, ktera zpusobila nehodu "malajského letu Air Flight 17" (firemní fronta chazarské mafie) jako odveta proti Německu a Francii. Byla to reakce na jejich spolecne plány na vytvoření evropské armády a odvedeni zločincu z Vanguardu z Evropy.

Byla to také reakce na žádost Angely Merkelové a Françoise Hollanda, ktera byla smerovana prezidentu Ukrajiny Poroshenkovi, "aby vyhodil z Ukrajiny zástupce Vanguardu, Igora Kolomojského, a propustil ho z jeho postu jako guvernéra Dněpropetrovske oblasti (Ukrajina) a vytahli všechny peníze ukrajinske vlady z Kolomojského bank, aby tak vláda oddělila falešné dolary Vanguardu od reálných, které má ukrajinská vláda.

V reakci na tyto Evropany se, podle Rusů, nesmírně rozhněval jeden z vůdců chazarské mafie, Henry Kissinger, a řekl, "krásná Francie muze očekávat svržení režimu!"

Rusové také dodali podrobnou zpravu tajnych sluzeb o tom, jak přesně dodetailu dceřiná společnost Vanguard, Raytheon spolecne se dvěma dalšími společnostmi, vyrabeli a pouzivali zařízení na unosy (Hijack), pomocí dálkového ovládání letadla.

Kromě toho, poskytli Rusové Bílým Kloboukum z Pentagonu, podrobný seznam chazarů agentů zapojených do zničení Světového obchodního centra 11. září 2001.

Veleni Pentagonu očekává mensi omezenou občanskou válku ve Spojených státech již v letos v létě jeímz cílem bude vypořádání se s chazarskou pátou kolonou.

Dustojníci Pentagonu také citovali mnoho známek pokroku, ktereho bylo doposud dosazeno v boji proti chazarské mafii.

První byla naprosta porážka chazarského uchvácení moci pomocí tajných dohodTTIP a TPP nejen v Kongresu USA, ale take v Evropském Parlamentu. Protesty svazu odborových pracovníků a masivní pouliční protesty pomohly porazit tyto právní projekty.

Další věcí, kterou řekli bylo, že ministr John Kerry, byl zastřelen chazary, díky jeho mírovému úsilí a dohodu s Íránem a Ukrajinou.

Zdroj uvedl, že kulka minula o dva palce jeho srdce. Nyni čekají na to, aby to Izraeli, Victorii Nulandové a chazarským hlavounum vratili zpet.

Také v dalším útoku proti vlivu chazaru na ministerstvu zahraničí, bylo odvolání sekretářky pro Latinskou Ameriku, Roberta Jacobson, která byla premístena jako velvyslankyne v Mexiku, díky organizaci neúspěšného převratu ve Venezuele.

Zdroj nám také řekl, že se očekává, že v nadcházejících měsících bude mít při eliminaci chazarské moci rozhodující úlohu Nejvyšší soud. Očekávají se rozsudky proti Obamacare, sňatkum homosexuálů a dalším tématumh, které jsou poháněné chazary. Nejvyšší soud je nyní zřejmě pod vlivem Pentagonu, zednářské lóže P2 a papeže Frantiska.

Zdroje říkají, že se také zvýšují vojenské aktivity proti Izraeli a jeho zástupci na Středním východě - ISIS.
Rusové prodávali pokročilé rakety anti-chazaraským silám na Blízkém východě, zatímco Pentagon nyní dodává protitankové zbrane do Íránu a jeho spojencům v regionu. Kromě toho, Rusko se účastnilo vojenských cvičení s Egyptem, která zahrnovala americká bojová letadla F-16 v koordinaci s ruským námořnictvem.

https://tass.ru/en/russia/800380

Kromě toho, smrt séfa saúdského letectva, a k tomu nádavkem raketové útoky Jemenu proti Saúdské Arábii, oslabily chazarskeho krále Salmana, který může brzy být nucen odstoupit "z duvodu demence", jak říkají nase zdroje z Pentagonu.

Americká armáda také vede boj s Čínou. Zdroje z Pentagonu říkají, ze počet obětí z potápějící se lodi v Číně je 444, coz je pro Číňany velmi špatné znamení. Pentagon take potvrdil, ze jako odpoved Číňané poslali Fan Changlonga, místopředsedu Ústřední vojenské komise v Číně, aby se setkal s vysoce postavenými úředníky Pentagonu minulý týden. Napjatá čtyři hodiny trvající schůze skončila špatně, protože Číňané se odmítli zavázat k zastavení výstavby na útesech a ve sporu tvrdí, že ostrovy jsou nesporným čínským územím. Číňané by jen podepsali dohody o pomoci při katastrofách a vojenské spolupráci, řekli.

Zdroje z Pentagonu říkají, ze Čína může očekávat další "tornáda, sesuvy půdy, zemětřesení, atd", dokud nezastaví výstavbu vojenských základen na sporných ostrovech. Pentagon také bude usilovat o větší militarizaci Japonska.

Takze nakonec to vše vypada jednoduse a pouze jako americke bouchnutí do stolu, zatímco pokračují jednání o nových pravidlech a strukture, která nahradí ruiny "poválečného" sveta.

Společnost Bíleho Draka, mezitím pokračuje ve svém usilí o vytvoření agentury pro plánování budoucnosti, která vy byla meritokraticky dotována počátečním rozpočtem 7 biliónu dolaru, aby se tak zahájila masivní kampaň na ukoncení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a připravu lidstva na exponenciální rozšíření života na Zemi i ve vesmíru.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/