20.02.2014 16:27

Žebrací misku tajemníka Skull and Bones, Kerryho, naplnila Čína do půlky; a Indonesie řekla: "v žádném případě".

17-2-14.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Korporace Spojených Států Amerických dosáhla znovu oddálení svého bankrotu minulý týden po té, co se tajemník Skull and Bones, John Kerry objevil v Číně s žebrací miskou v ruce a dostal jistou dotaci, podle zdrojů z čínské vlády. Peníze dostali ovšem s mnoha podmínkami, především s jednou, a to, aby Spojené Státy trhly za řetěz svého japonského otroka, premiéra Shinzo Abeho,

https://news.xinhuanet.com/english/indepth/2014-02/14/c_133115158.htm

https://www.bloomberg.com/news/2014-02-16/a-rebuke-to-japanese-nationalism.html

aby přijmul spojení Korejského poloostrova, sdělili zdroje. Historie spojení Koreje, něco, co sionistický tisk zamýšlel ignorovat, se může vidět na oficiální tiskové stránce Severní Koreje:

https://www.kcna.co.jp/index-e.htm

Nicméně byly zmařeny Kerryho snahy o získání indonéského zlata na podporu Junty Federálních Rezerv a jejich fürera George Bushe otce, což vyprovokovalo Kerryho k večírkovým výhrůžkám o rozpoutání klimatické války: “v jistém smyslu může být klimatická změna považována za další zbraň hromadného ničení, zbraň nejobávanější na celém světě”, potom co se s ním prezident Indonésie odmítl setkat.

https://www.bloomberg.com/news/2014-02-16/kerry-burnishes-his-green-badge-in-asia-ahead-of-keystone-call.html

Také vyhrožoval jiným zemím řka: “Jenom 1m stačí na to, aby se ponořila pod vodu polovina Jakarty. Jenom metr vody by přesunulo stovky miliónů lidí na celém světě a uvedla by v nebezpečí miliardy ekonomických aktiv”, řekl Kerry.

https://news.yahoo.com/kerry-urge-climate-change-action-indonesia-speech-071611374.html;_ylt=AwrSyCOE5gBTVEEAaffQtDMD

Tento typ večírkových výhrůžek je jenom signálem zoufalství a nikoliv síly, protože události na celém světě už nejdou podle sionisticko-nacistické agendy a jejich nový světový řád právě kolapsuje.

Podle zdrojů ze CIA i jiných, podezřelá smrt, v minulém týdnu, dalšího 37 letého specialisty v JP Morgan, Henryho Cranea Ryana, byla nějak propletená s žebráckou Kerryho misí za zlatem v Indonésii. Zmírající obluda, kterou je JP Morgan musí dělat (…).

Podle zdrojů z Východní Evropy, se taktéž můžou udát nějaké vojenské turbulence, které budou doprovázet tuto finanční válku.Tyto zdroje říkají, že byla zaznamenána jedna válečná výzva ve Východním bloku a určitý druh velkých posunů se přislíbil hned poté, co skončí Olympijské Hry v Soči.

Ruské speciální jednotky i jiných východoevropských zemí už odjely do Ukrajiny a “manifestantům” ze CIA už bylo řečeno, že si můžou vybrat mezi “vodkou, kaviárem a přátelstvím” nebo “smrtí”. Tak snad už tímto způsobem se krize na Ukrajině opět zastavila.

Navíc srbové jsou znechucení, protože američani neuzavřeli svůj vojenský tábor Bondsteel, jak se jim slibovalo a opět zamýšlí zlikvidovat ho miniatomovou kufříkovou zbraní.

Situace na Středním Východě se také posouvá směrem k velké paradigmatické změně. Egypťané, syřané, íránci a turci, všichni se posouvají směrem k zahojení staré rány – rozdělení mezi Sunity a Šíity a vytvoření jedné konfederace muslimských států.

Izraelsko – saúdské frakce, které pokračují v podpoře svaté války mezi křesťany a muslimy jsou pokaždé víc a víc izolované a už je možná porážka saúdského režimu, jestliže se nevzdají.

A když už mluvíme o vzdání se, saúdové učinili v těchtodnech nabídku 25 biliónů dolarů polečnosti Bílého Draka výměnou za historické asijské zlato, ale byli odmítnuti, protože přijmout ji, by znamenalo taktéž přijmout to, že mají právo tisknout ničím nekryté peníze. Peníze bývaly vytvářeny na jedné z tolika esoterických “obchodních platforem”, které kabala používala pro vytváření ničím nekrytých peněz a potom je promývala v reálné ekonomice. Právo vytvářet peníze musí být neustále propjená s reálným světem a musí náležet osobám a jiným živým bytostem planety země, a ne nějakému otrokářskému grémiu.

Také byla nabídka 12 miliard dolarů v hodnotě jihoamerického zlata, která byla učiněna minulý týden Společnosti Bílého Draka. Tato nabídka se zdála být nefalšovaná a plná dobrých záměrů, ale až do dneška, stejně jao tomu bylo s tolika jinými příběhy astronomických částek zlata, nemáme žádnou fyzický důkaz, že existuje. Osoba, která ji učinila slíbila, že se brzy ukáže s fyzickým zlatem. Tak tedy uvidíme.

Jediné opravdové zlato v Asii, které tento pisatel evodentně a na vlastní oči viděl a vyzkoušel, že existuje byl poklad skrytý v pahorcích za muzeem pokladu v Taipei, na Tchaiwanu. Dokonce i přes to, že mnoho z tohoto bylo do základů vydrancováno eunuchy..etc. mnoho let před tím, než národní čínská vláda evakuovala Tchaiwan.

Dokonce jestliže nějaké z jiných skrýší legendárních pokladů existují, všechny národy světa by se měly zeptat samy sebe, jestli se skrytí kontroloři, kteří reklamují vlastnictví těchto pokladů, mají nechat rozhodovat o budoucnosti planety.

Čínská vláda, rusové a Pentagon a jejich spojenci můžou dospět k závěru, že všechny tyto pohádky o nespočetných milionech tun zlata jsou jen kouřovou clonou. Jestliže toto je ten případ, měli by se postarat o systém centrální světové banky, terá je v současnosti v soukromých rukou, a potom začít pokrývat rozličné měny, které jsou vně tohoto systému, košíkem prvotních materiálů a jinými reálnými aktivy.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

 

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/