10.01.2016 18:22

Zkonkrétňují se zadání společných úkolů pro ukončení nadvlády Chazarské mafie v tomto roce.

05-01-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

                                                                                                  

Současná geopolitická situace, zejména na Středním východě, v Evropě a ve Spojených státech východě je taková, že nabízí více než možnou změnu režimu. Největší událostí roku 2016 by mohl být pád vlády Chazarské mafie ve Spojených státech. S tímto primárním zdroj zla a válek zbaveného moci, by měl být možný světový mír v roce 2016. Nicméně se to nestane jen pasivním pozorováním dění ve světě; každý musí udělat vše pro to, aby se v letošním roce dosáhlo celosvětového osvobození.

Režim ve Washingtonu DC, který používá Obamu jako svou loutku a mluvčího je hluboce rozdělen. Mnozí podporují režim Obamy. Nicméně faktem je, že Obamův režim předsedal masovému vraždění nevinných lidí v Japonsku 11. března 2011.

https://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2015/12/statement-of-benjamin-fulford-tokyo-japan-witness-statement.html

Američané, kteří považují zabíjení cizinců za legitimní zahraniční politiku by si však měli uvědomit, že tomuto režimu se nepodařilo stíhat žádného z kriminálníků odpovědných za vraždy tisíců Američanů dne 11. září 2001. A ani říkat pravdu o této událost.

Navíc, tento režim neučinil žádné kroky k zastavení zločinců z Wall Streetu odpovědných za podvody v miliardách dolarů, které uvrhly do chudoby většinu Američanů.

Ruská vláda se také veřejně a oficiálně obvinila Chazarskou mafii, který se chopila v USA nelegálně moci a zřizovala továrny a laboratoře na biologické války v celém bývalém Sovětském svazu. Pokud jsou taková obvinění učiněna prostřednictvím veřejné diplomacie, je to znamení, že žalobce je připraven tato svá obvinění prokázat. Členové Bílých Klobouků v armádě USA také potvrdili vznik těchto biologických bojových laboratoří.

Tato zařízení byla zřízena jako součást plánu k odstranění 90% světové populace použitím nemocí, hladu a válek. Nenechte se mýlit, relativně blahovolným obličejem Obamy, Chazarská vládnoucí mafie v USA byla chycena při činu jak se snažila zabít miliardy lidí. To znamená, že se snaží zabít téměř každého, kdo čte toto, a jejich přátele a rodiny.

Většina občanů světa jsou mírumilovní lidé a zdráhají se zapojit do násilí. Nicméně, když se někdo snaží zabít svou rodinu, máte ze zákona nárok zabít ho v sebeobraně. A když se nepostaví a nebude bránit jeho rodinu, je to samo o sobě zločinem.

The Společnost Bílého Draka a její partneři jsou v procesu boje proti této genocidní skupině. V rámci toho bude Chodoin Daikaku, zodpovědný za některé z největších společností bojových umění na světě, příští týden formálně žádat vojenské a zpravodajské služby světových lídrů, aby jednaly v sebeobraně a zničili natrvalo Chazarskou genocidní mafii.

Hodně bylo provedeno zejména na Blízkém východě, kde byly deaktivovány chazarským žoldáckým armádám jako jsou Turecko, Izrael a Sýrie, všechny vzdušné zbraně, aliancí mezi Rusy, Číňany a Bílými Klobouky z Pentagonu.

Čína schválila nový protiteroristický zákon, který umožní jejím zástupcům lov chazarských gangsterů kdekoli na světě "ve shodě s USA a ruskými speciálními silami", jak uvedly Pentagon i čínské zdroje. Číňané již zaslaly speciálních síly do Sýrie, do blízkosti hranic s Izraelem u Golanských výšin, uvádí zdroje. Prameny Pentagonu říkají, že Rusové, Bílé Klobouky z Pentagonu a čínské speciální síly v Sýrii, Iráku a jinde již aktivně loví a zabíjí Izraelce, Turky, Saúdy a "dokonce i yankies na špatné straně." Číňané mají také zvláštní zájem na chytání jejich Ujgurů působících v Sýrii a Iráku.

Chazarské režimy a ctitelé Satana, Turecko a Saúdská Arábie, jsou nyní ve vážných potížích. Podle agentů CIA si Saúdská Arábie v podstatě minulý týden "podepsala svou vlastní smrt" pro popravě populárního šíitského imáma Nimr al-Nimra. Skutečný muslimský svět nezapomněl vraždění saúdského režimu v Hajj (pouť do Mekky) v loňském roce. Takže oni všichni uznávají, že saúdský režim není k ochraně islámské Svaté země přiměřený. To je důvod, proč Saúdové vyhlásili vytvoření aliance 34 islámských národů proti "terorismu" , ze které dnes zbyla pouze slova chvály. Bylo rozhodnuto, že Saúdská Arábie bude rozdělena a je to jen otázkou času, než uvidíte hlavu krále Salmana a jeho náměstků na špalku, říkali.

Turecko mezitím znovuobjevuje své plány na obnovení Osmanskou říše, ale ty rychle selhaly. Kurdistán, včetně velké části Turecka je na dobré cestě stát se nezávislým národem, a napravit tak jednu z největších křivd z 1. světové války. Zdrojec z Pentagonu říkají, že v Turecku samotném vytvářejí ekonomické problémy, včetně slabé měny, inflace, poklesu tržeb cestovního ruchu či nedostatku zboží .. etc., dobré podmínky pro vojenský převrat.

Podle zdrojů z FSB Rusové vážně uvažují o velké pozemní invazi do Turecka a Saúdské Arábie jako způsobu, jak ukončit trvale radikální islámské kacířství a nekonečný teror. Ruská pravoslavná církev, skutečná moc v Rusku, nyní podporuje tuto svatou válku jako nezbytnost pro obranu křesťanství a pravého islámu. Vzhledem k tomu, že americká armáda nebude bojovat proti Rusku a bránit tak současný turecký režim, nebude NATO překážkou takového kroku.

Odehrává se také velmi efektivní čistka chazarských agentů v Libyi a Nigérii. V Nigérii pomohla armáda Spojených států místním silám porazit Boko Haram. Název "Boko Haram" mimochodem, znamená "zakázané knihy", a to nám jasně říká, co je to za lidi.

V Jižní Americe pokračuje pátrání proti Bushovu / Clintonovu důvěrníkovi pro narkotika, "El Chapo". Akce je součástí probíhající kampaně na odříznutí všech drogových financí, kterými se podporují chazarští mafiosové a jejich mega-banky.

Brazílie se také probudila a vnímá nebezpečí, které představují chazaři a zrušila dohodu na 2,2 miliardy dolarů, kterou udělala s izraelskou společností k zajištění bezpečnosti Olympijských her. Zúčastnená společnost, Mezinárodní bezpečnostní a obraný System, byla spojovány s eskadrami smrti v jihoamerických diktaturách. Brazilci jsou si také plně vědomi toho, že to byla izraelská společnost, Magna BSP, která byla spolupachatelem teroristického jaderného útoku proti Japonsku a tsunami 03.11.11.

Zdroje z asijských tajných společností říkají, že čínští agenti ministerstva státní bezpečnosti jsou nyní také v USA, Izraeli a jinde, kde vyhledávají osoby jako pomstu za útok mikro-atomové bomby na město Tchien-ťin loni v létě.

Také v rámci USA můžete vidět v mnoha ohledech rychlou ztrátu moci chazarské mafie. Na jedné straně, prezidentský mluvčí US korporace, Barack Obama byl přinucen Pentagonem a Bílými Klobouky slevit ze svých raketových sankcí na Írán.

Kromě toho jsou korporátní média ve Spojených státech zavazována a donucována Pentagonem a Bílými Klobouky a agenturami zveřejnit proti-chazarské bitvy, které se odehrávají uvnitř mocenské struktury Spojených států. Jedním z takových výsledků byl široce publikovaný článek Seymoura Hersha řekl (jak to tento bulletin již dlouho hlásí v detailech), že americká armáda vzdorovala politice "establishmentu" ve Washingtonu na Blízkém východě. Navíc zdroje Pentagon říká Rupert Murdoch (Marduk)

https://en.wikipedia.org/wiki/Marduk

byl povinen zveřejnit zprávu o probíhajícím boji mezi NSA a chazary ve Wall Street Journal, včetne toho, ze NSA špehuje celý zkurvený Kongres, který pracuje pro chazarskou mafii.

Režim kontrolovaný chazarskou mafií z Izraele se opožděně probudil ke skutečnosti, že ztrácí kontrolu nad USA a zbytek světa byl již dlouhý čas prozíravý k jeho mezinárodnímu anti-sociálnímu chování. To je důvod, proč když se Izrael snažil reprezentovat minulý týden dalsí falešnou vlajkou v Tel Avivu, aby to vypadalo, že i oni jsou "pod útokem ISIS" absolutně nikdo se nenechal zmást.

Izraelská vláda začala číst to, co je napsáno na všech zdech, takže se v poslední době snažila distancovat od svých tureckých a saúdských spojenců. Izraelský bezpečnostní aparát uznává, že se ztrátou podpory USA závisí přežití Izraele na ochotě toho, kdo vyhraje bitvu probíhající na Blízkém východě. V těchto dnech to pravděpodobně znamená, že Izraelci mají začít uklánět směrem k Rusku. V každém případě, budoucí režimy Izraele, Saúdská Arábie a Turecka jsou v v průběhu příštího roku v sázce.

Budoucnost Evropy bude v příštím roce rovněž stále více vázána na Rusko, protože americká armáda nemá náladu na to, aby vedla válku s Ruskem ve prospěch Rothschildů. Chazarské evropské elity již snížily své vazby na američany a akceptovali vstup do Infrastrukturní a Investicní Asijské Banky zalozené Čínou (AIIB).

Skutečnou otázkou pro rok 2016 však zůstává, co se stane ve finančním válce na vysoké úrovni, která zuří v posledních letech. Na této frontě je nejnovější vývoj ten, že japonská vláda se rozhodla vstoupit tajně do Infrastrukturní a Investicní Asijské Banky zalozené Čínou (AIIB), jak říkají agenti Asijské rozvojové banky (vedená Japonskem), na Filipínách. Pokud se tak stane, bude finanční chazarské vedení z Wall Streetu a Washingtonu DC izolováno a bude čelit konečné porážce.

Během konce roku byla SDB požádána zednářskou lóží P2 Vatikánem a čínskou komunistickou stranou, aby napomohla vyjednat kapitulaci chazarských finančních gangsterů. SDB trvá na vyhlasení Jubilea-Výročí (zrušení všech dluhů veřejných i soukromých), přerozdělení podvodně nabytých aktiv chazarů, a zřízení meritokratický plánovací agentury pro plánování budoucnosti. SDB také trvá na tom, aby bylo okamžitě a transparentně k dispozici alespoň 7 bilionů dolarů na financování masivní kampaně na ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí , aby mohlo lidstvo nastoupit na cestu exponenciální expanze v budoucnu.

Dokud nebude kapitulace chazarů kompletní, budou SDB a jeho spojenci pokračovat v jejich multidimenzionální ofenzívě.

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/