07.08.2015 10:22

Zmařený chazarský teroristický útok, množí se zvěsti o zatýkání 8. srpna.

4.8.15

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.(Poznámka: nemáme potvrzení, že tyto informace jsou přesné nebo aktualizované. Rothschilduv erb to obsahuje jasne. Preklad obrazku: Zbyva jenom 9 zemi, ktere nemají Rothschildovu centralni banku. Není zvlastni, ze jsme porad s temito zememi ve valce?

 

Na modry mesic, 31. července, zavolal zástupci Společnosti Bíleho Draka íránský jaderný vědec, který take obvolal mnoho vládních agentur, aby tak varoval před hrozícím chazarským spiknutím s cílem zaútočit na několik íránských jaderných oblastí, ktere by napadla unesená civilní letadla vyzbrojená atomovými bombami. Vědec řekl, že byl varován, že let z Dubaje do Teheránu, Boeing 777-300ER, ve kterém plánoval letět 1. srpna byl jedním z letadel, která měla být v tomto útoku použita. Varování byla brána velmi vážně a byl take vyvijen silný tlak na izraelské vojenské a výzvědné instituce, aby se zabránilo šílenému magorovi a válečnému zločincci Benjaminu Netanjahuovi a jeho spikleneckym kolegum v provedení takového útoku. Podle íránských a jiných zdrojů,"objev" křídla Boeingu 777 v Tichém oceánu minulý týden měla být potom diverzní akce k tomuto útoku,.
Najednou se nam také vrací necekane mozne"důkazy" letu 370 malajsiske letecké společnosti, ale naopak méně a méně prostacku po celém světě, věří oficiálnímu příběhu, který tvrdí ze let 370, který "zmizel" v Tichém oceánu, a let 17 který byl sestřelen nad Ukrajinou byla různá letadla. Autoři tohoto a jiných masových zločinů se stále snaží vyprovokovat celosvětovou válku, aby se zabránilo zpětnému rázu a masovému zatýkání, kterému se stejne a nevyhnutelne jednou, za všechny své lži a zločiny nevyhnou.
Poslední spiknutí "o útoku na Írán" přišlo presne v době, kdy opět běží online zvěsti o masovém zatýkání vysokých kabbalistu. Oba zdroje jak z CIA tak také z Asijské rozvojové banky a Rady Federalních Reserv upozornily tohoto spisovatel na masové zatýkání, ke kteremu dali podnet Číňani, a který se bude konat 8. srpna.
Pověsti jsou na následujících článcích a souvisejících odkazech:
https://inteldinarchronicles.blogspot.jp/
I kdyz vime, ze se Číňanum libi číslo jako je 8, a určitě začali pekingské olympiády 2008 v 08:08am, 8. srpna, 8.8.2008: 08, nemohli jsme nezávisle potvrdit pro toto datum plány na zatýkání.
V každém případě, zadrzovani, musí probehnout většinou uvnitr USA a Izraele, a tudíž by musely být provedeny americkou armádou a policejním aparátem. Naposledy jsem slyšel, ze číslo 8 není jejich šálek ve feng-shui (
風水).
Navzdory rychlosti, s jakou je tato pověst (nebo intelinformace) je vysílána se ukazuje, že se jedná o skutečné zklamáni vojenského a zpravodajského aparátu. Mnohé z nás zajímalo, proč se známí vrazi a zločinci jako Hillary Clintonová a Jeb Bush objeví každý den v korporátních médiích, jako by se jednalo o legitimní prezidentské kandidáty. A proč je Netanyahu svobodný? Jak ze sebe nahle vyrazil jeden prominentní britský novinář na tiskové konferenci o tsunami a jaderných teroristických útokcích 03.11.11, "Proč není jeste nidko zatčen ?".
No, ve skutečnosti, se japonský vládní výbor minulý týden rozhodl, že tři vedoucí pracovníci Tokyo Electric Power Corporation, čelí obvinění z trestných činů v souvislosti s útokem a masovou vraždou tsunami 11-11-03 v Japonsku (Fukushima). SDB vynaloží veškeré úsilí, aby zajistily, že proces s manažerů Tokyo Electric Power povede k obvinění z trestných činů proti daleko vyšším zločincum jako je kupr. Benjamin Netanjahu, Tony Blair, J. Rockefeller a George Bush Jr.
Minulý týden se na webu Alquin a Flutterby (o kterem se predpoklada, ze se vztahuje k britské tajne sluzbe) rozlila velká skvrna proti královské britske rodine, ale i dalším evropským královským rodinam, kterou provedly tyto agentury. Informace si můžete prohlédnout na následujícím odkazu pod nadpisem "Evropské krevní linie čelí odhalení ve víru konce časů."
https://alcuinbramerton.blogspot.jp/2013/07/european-bloodlines-face-end-time.html
Článek obsahuje citace od Iluminátského Velmistra Alexandra Romanova, který řekl: "Mám zprávu, a to je přímo pro královnu Alžbětu: “Teticko Elizabeth, Isis je velmi rozzlobena, a chce vratit zpátky svou korunu".
Tohle intel smetiste také obsahuje to, co má být kopií původního memoranda nařizující vraždu princezny Diany. Zahrnuje také kopie dokumentů, které prokazují, že evropské pokrevní linie - pokud si to preji - jsou schopné vytvářet miliardy dolarů z niceho. Je tam také další důkaz o spojení mezi evropskými pokrevními liniemi a nacisty, stejně jako detailní informace o genealogii členů britské královské rodiny.
Únik přišel priblizne v te dobe, kdy havarovalo v Británii letadlo sestry Bin Ládina, pricemz se zabila jak ona sama, tak i ostatní členové rodiny bin Ládinu. US namorni rozvedka říká, že byla na ceste do Anglie, aby svědčila při Chilcotovu vyšetřování války v Iráku a 11. zárí. Jedna z věcí, o kterých mela vypovídat, řikají internetové stránky US namorni rozvedky, bylo to, že bankovní účet spojený s královnou Elizabeth byl použit k financování utoku 11. zari 2001.
https://www.tomheneghanbriefings.com
(Nebo to bude https://www.whatdoesitmean.com/?)
Člen rodiny Rothschildů, jednou popisoval tento web "whatdoesitmean", jak stranky, ktere obsahují neco mezi 90% a 10% dezinformací. Je to vsak jejich věrný čtenář.
Tom Henegan, webové stránka, které tvrdí, že je propojena se společnými pracovními skupinami americko/ francouzských zpravodajcu, mezitím vydala zprávu spojující královnina bratrance, nedávno abdikovaneho krále Juana Carlose ze Španělska, s Bushovou rodinou, 1. zarim 2001 a ukradenými volbami roku 2000. Na stránkách také tvrdí, že bin Ládinova sestra byla zabita MI5, aby se jí zabránilo svědčit.
https://www.tomheneghanbriefings.com/
Je možné, že útoky proti britské královské rodine se objevily spolu s tim, jak se vyšetřování pedofilních sítí v mocenské struktuře Spojeného začíná povážlive dotykat nervu království. Policie ve Velké Británii právě oznámila, ze předmětem šetření je zjistovaní, jestli bylo a jake krytí sexuálních obvinění proti bývalému premiéru Edwardu Heathovi.
https://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/11780308/Sir-Edward-Heath-child-sex-abuse-claim-Wiltshire-Police-faces-investigation.html
Podle britská sluzby MI5 podepsal Heath nezávislost Spojeneho Kralovstvi na EU poté, co byl vydírán k sexu s dítětem. Odhalení této zalezitosti by se mohlo ukazat jako fatální pro projekt EU. Možná, že to je také jeden z důvodů náhlých útoku na britskou královskou rodinu. Možná, že byl pouze jeho součástí. Čas ukáže.
V každém případě nám tato mnohostranná expozice britské královské rodiny přichází v době, kdy ISIS je pod bezprecedentními útoky. Pamatujte si, že muslimská skupina s názvem ISIS se objevila až po té, co "Alexander Romanov," prohlasil, že "ISIS se zlobí."
Zdroj Pentagonu řekl, SDB, že americká armáda uz vyviji "extrémní tlak" na Turecko, zatímco Rusko vyvíjí tlak na Izrael, aby oba staty přestaly podporovat Islamsky Stat alias ISIS. Stejný zdroj řekl, že Írán a Egypt dostaly od Spojenych Statu jaderné zbraně, aby "skoncovaly ISIS".
Stejný zdroj take uvedl, že Saúdská Arábie bude rozebrána na tři státy, šíitský stát kolem regionu produkujících ropu, potom svatý, muslimský stát kolem Mekky a Mediny, a zadní Saúdskou Arábii ktera by byla kolem Rijádu.
Přiblizení se Ruska k americké armádě také vyústilo, podle zdrojů Pentagonu, v očištění anti-ruského chazarského vlivu v Polsku. Zdroje take uvedly, ze to je důvodem toho, proč sionistický miliardář Jan Kulczyk, bývalý anti-ruský ministr zahraničí Radoslaw Sikorksi a jeho znama neokonzervativní manželka Anne Applebaum "dostali kopacky" ze soucasnych struktur moci,.
Všechny tyto boje o moc a informační úniky přijde jako globálního ekonomického a finančního systému je skřípání dolů, dysfunkce. Minulý týden byl oficiálně vyhlášen bankrot v americkem protektorátu Puerto Rico. Ačkoli úsilí je, aby to vypadalo jako udalost izolovana od samotných Spojených státu, Puerto Rico je kanárek v uhelném dole sveho majitele, Korporaci Spojených států amerických, která je také v konkurzu.
Vsechny současné klesajíci ceny ropy, uhlí, mědi, oceli a dalších surovin ukazují, že silný ekonomický motor Číny je také v bode paralyzy. Impozantní pruběh růstu Číny byl způsobeno především výstavbou a exportem. Se
zeslabování americkych a evropských trhu a  úrovní saturace dosažené ve stavebnctví (pomyslete na všechna ta nová prázdná města), Čína bude muset přeřadit. Číňané říkají, že se budou měnit směrem ke službám, domácí poptávce a inovacím, ale Čína bude muset pravděpodobně udělat krok zpět, než se zase znovu rozhybe. Příčinou toho všeho vsak není krach cínské burzy, to je spise jen spíše symptom. Dalším způsobem, jak se na to divat, je že snadná část pro Čínu, jako kupr. kopírování modelů, které pracovali jinde, je u konce a nyní se mají pohybovat vpřed do neznámého ekonomického území. Výsledkem je, že Čína bude méně ochotná a schopná udržet financování USA a Evropy, dokud neobnovi své vlastní hospodářství.
Když už mluvíme o Evropě, nesmíme zapomenout, ze řecká krize není opravdu o Řecku, ale také o Portugalsku, Itálii, Španělsku, Francii a Německu. Tato krize pokračuje nejen nevyřešená, ale i neřešitelná pomocí současného ekonomického paradigmatu.
Jako spisovatel jsem se naucil, že když clanek nejde dobre, je někdy lepsi vzit cistou
prázdnou stránkou a začít znovu. V tomto případě to znamená, že ukončení paradigmatu dluhového otroctví v babylónskem stylu, kterým vládl Západ v posledních 100 letech. Nyní, více než 100 let od doby,  byla privatizována Spolecnost Federalních Reserve, je osm z deseti Američanů otrokem dluhu.
https://www.zerohedge.com/news/2015-07-30/debt-slaves-7-out-10-americans-believe-debt-necessity-their-lives
Životní úroveň v USA
klesala od roku 1960, zatímco v Japonsku klesala od doby, kdy se rozjel chazarský hospodářský model  v r.1990. A Evropa je také ve vážných ekonomických problémech.
Uz se mluví o jubileu (smazat dluhy jednou provzdy a rozdelit aktiva) od letošního podzimu. Byl by to dobrý
startovni bod. Gnostictí Illuminati, pokud jste vážně pro ukončení nadvlády pokrevní příbuznosti musejí tlacit na znárodnovaní centrálních bank. Pokrevní linie a rodiny, pokud si přejí, aby se zabránilo další krvavé revoluci stylu revoluce francouzské či ruské musí zpusobne postoupit finanční kontrolu, a možná jim bude povoleno pokračovat v jejich roli jako ořezavaci nebo krmici v srdickovych časopisech.
Mezitím, p
řesne jako to bylo s pádem Sovětského svazu, jsme teď vystaveni vzácne důvěrným intel-informacím spalujícím tempem. Potřebujeme, aby tyto informace rozhodnutí před tím, než zmizí.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/