06.11.2016 18:01

Zpráva Chazarské mafii zní: "trik nebo dohoda, vzdej se nebo padni."

31-10-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Nastal čas, přátelé, abychom si vzali všichni vidle a pistole, a vydali se do finále a napadli hlavní důležité paláce gangsterů Chazarské mafie. Toto bylo potvrzeno v dopise, který zaslal předseda sboru náčelníků štábů, Joseph Dunford, všem členům ozbrojených sil Spojených států, což bylo potvrzeno mnoha zdrojů. V dopise Dunford říká: "každý člen ve službě přísahá podporovat a bránit ústavu Spojených států a mít k ní pravou víru a věrnost".

To je přímý rozkaz od jejich nejvýše nadřízeného generála zachovávat ústavu. Co nám říká Ústava? Říká že: "Kongres má pravomoc razit mince, a proto také regulovat jejich hodnotu, stejně tak jako hodnotu cizí měny" a "zajistit potrestání padělání cenných papírů a aktuální měny Spojených států." Jinými slovy, jste vázáni svou ústavní přísahou pronásledovat Společnost Federálních Reserv a všechny vládnoucí kriminální rodiny, které jí dominují" a kterazily dolary tzv. "US"A od roku 1913. Kromě toho, měli byste zabavit velké množství movitého majetku, které patří americkým občanům, a které tyto zločinecké rodiny rozkradli.

Ve svém dopise Dunford také zmiňuje "naši záměrnou a disciplinovanou obhajobu principu civilní kontroly vojenských závazků." Vzhledem k tomu, že volby byly zfalšovány přinejmenším od roku 2000, což znamená, že civilisté již nejsou v područí (vlády), takže generál Dunford nařízuje jít do Washingtonu DC a vynutit návrat civilní kontroly vlády. To znamená obnovení skutečné demokracie a svobody tisku tak, aby si informovaná veřejnost mohla zvolit svou vlastní vládu. A tato vláda by byla tou, které bude armáda sloužit.

Lidé, vláda i kanadské ozbrojené síly podporují a pomáhají svým bratrům a sestrám Američanům a udělají co bude v jejich silách, aby jim pomohli se zbavit kontroly chazarských gangsterů.

Oligarchové z Východního high-tech pobřeží US, jako Bill Gates, majitelé Apple Computer a Larry Ellison z Oracle Comp., lidé, kteří zbohatli tím vlastně vytvářet věci, které dělají náš život lepší, a nikoliv prostřednictvím podvodu, řekli Společnosti Bílého Draka, že budou podporovat jejich opatření s cílem likvidace Chazarské mafie.

Hillary Clinton již zaslal 1,8 miliardy do Kataru a plánuje brzký útěk, říkají zdroje ze CIA. Říkají také nicméně, že ani jí, ani nikomu z jiných členů její zločinecké rodiny nebude umožněno uniknout,.

To je to, co říkají o situaci zdroje z Pentagonu: "tichý převrat Hillary byl poražený vojenskou kontrarozvědkou v puči s [republikánský prezidentský kandidát Donald Trump], který byl "koštětem" a Wikileaks jako "nástrojem", opírající se o ohromující smrtící silu a špionáž NSA."

Zdroje NSA potvrzují, že Hillary Clintonová se dopustila masových vražd (Haiti, Fukushima, Libye, Sýrie, atd.), a že ona i její kolegové gangsteři musí být zastaveni.

Když už mluvíme o NSA, minulý týden mě požádali, abych nebral můj mobilní telefon a kreditní kartu a šel na schůzku se zástupcem gnostických Illuminatů, "Alexandrem Romanovem" zástupce na bezpečné místo, kde jsem mohl dostat tajné informace. NSA moc dobře ví, že nic digitálního není v bezpečí, a to je důvodem, proč se důležité věci přenáší prostřednictvím osobních schůzek mezi čtyřma očima. Zpráva, kterou NSA poslala zněla, že oba, jak Xi Jinping, tak i Vladimir Putin i Obama, všichni poslouchají příkazy přímo od barona Evelyna de Rothschild. Zdroje CIA to potvrdili.

Členové ruské části SBD rovněž potvrdili, že Vladimir Putin, který je falsifikací (dvojníkem), přijímá příkazy od Rothschildů.

V poslední době byl internet dezinfikován a všechny obrázky s tak zvaným Vladimirem Putinem v posledních letech byly udělány tak, aby vypadali totožně. Nicméně, pokud jdete do souborů s papírovými fotografiemi a porovnáváte je v průběhu let můžete si potvrdit, že původní Putin dávno zemřel, a že v současnosti je nebo bylo šest různých "Putinů".

Ruské zdroje také nabídly tuto bombovní informaci:

"Ruská federace je soukromá korporace Rothschildů, který byl zapsána v Londýně v roce 1991 pod číslem DUNS 531 298 725. Ředitelem této soukromé korporátní společnosti Rothschildů je Dmitrij Medveděv Anatolyevich. Skutečné jméno předsedy vlády Ruské federace Dmitrije Medveděva není Anatolyevich, ale Menachem Mendel Aaranovitch ". Ruské zdroje tvrdí, že Menachem Mendel Aaranovitch je Chazarský Žid.

Zdroje říkají, že tuto informacidostalo již více než 7000 ruských vojenských důstojníků a vlasteneckých spolků. Rusové také vědí, že tzv. prezident Putin souhlasil s rozdělením Ruska a říkají, že brzy se "Rusové, Ukrajinci a Bělorusové opět spojí v jediném a velmi silném státu."

Jak víme, Spojené státy americké, Inc. (dále jen "United States of America Inc.") je cizí soukromá společnost registrovaná na čísle Rothschild Street 10687 Gasking Way Ste 101, Manassas, Virginie (VA), č.p. 20109. Další korporace Rothschild s číslem DUNS patří Organizaci spojených národů a Evropské komisi.

Jak informoval Neil Keenan, že předseda FEDu Janet Yellen, hlava Bank of England, Marc Carney, i malajský premiér Najib Razak se snaží používat padělaná osvědčení Wilfreda Saurina, která předstírají, že mají milion tun zlata na jejich podložení.

https://neilkeenan.com/neil-keenan-update-globalists-desperation-health-and-wellness-the-end-of-big-pharma/ "rel =" nofollow "> https://neilkeenan.com/neil Keenan-update-globalists-zoufalství-health-a-wellness-the-end-of-big-Pharma /

Jak říkají zdroje SBD, potom mají v úmyslu použít tento podvod na to, aby vytvořili 41 miliard dolarů na financování masívní globální úplatkářské kampaně, jejímž cílem bylo udržet jejich rodinu u moci,.

Čínské vládní zdroje také sdělili, že Rothschildové se snaží přesvědčit Čínu, aby zahájila válku proti americké armádě v Jihočínském moři. To proto, že Rothschildové, aby se zabránilo probíhající revoluci ve Spojených státech proti jejich vládě, zoufale potřebují spuštění 3. světové války.

Zdroje NSA to potvrzují. Oni také uvedli, že vpád 9 násilníků do domu tohoto spisovatele minulý týden bylo nařízeno prvním japonským otrokem a premiérem, ministrem Šinzó Abem, a což bylo zase nařízeno prezidentem Číny, Xi Jinpingem, kterému to zase bylo nařízeno Evelynem de Rothschild. Tento spisovatel obdržel omluvu a donutil Rothschilda, aby ukončil obtěžování.

Skutečnost, že Abe, který byl v Japonsku před pár lety vedoucím kampaně proti Číně se teď najednou přiklání k Číně a olizuje čínské nohy, je jasným znamením, že to není nic víc než loutka Rothschildů. Rothschildové říkají číňanům všechno, co chtějí slyšet v zoufalé snaze, aby se jim dostalo čínské ochrany proti americkým vojenským a výzvědným službám, které jsou nyní v celých Spojených státech na válečné stezce proti nim.

Různé čínské zdroje potvrzují, že Čína měla minulý týden v Hongkongu celou řadu důležitých setkání v Tchaj-wanu a Pekingu, kde bylo rozhodnuto, že Čína chce světový mír a přátelství, a nebude souhlasit s plánem spustit 3. světovou válku.

Také se požádala Čína, aby koupila analogovou filmovou kameru (všechny digitální fotoaparáty mají GPS) a vyfotila jeden ze svých zlatých skladů s aktuálním datem nějakého periodika před sebou na potvrzení, že tam zlato je, což nebyli schopni doposud udělat.

Není-li zlato, pak je třeba použít na podporu měny suroviny, nemovitosti a další věci, které skutečně existují.

Uhlíková hlasovací práva z Pařížské dohody, které bylo dosaženo v loňském roce a bude brzy ratifikována, což dá Číně větší zapojení do rozhodování než USA, se zdají spravedlivá a mohla by být použita jako základ při rozhodování o tom, jak se bude vytvářet a používat budoucí měna. Jinými slovy, na ratifikaci a uskutečnění je již připraven mnohem spravedlivější systém, kterým se bude rozhodovat, co bude lidstvo dělat v budoucnu.

Japonská královská rodina, americká armáda a čínská armáda, mezi mnoha jinými, rovněž vyjádřili svou podporu pro vytvoření agentury pro plánování budoucnosti s meritokraticky vybranými zaměstnanci, kteří by prováděli plány, jenž by obrátili tuto planetu v ráj jak pro člověka, tak i všechny ostatní živé bytosti.

Mezitím byl vyléčen pomocí nejmodernějších metod léčitelství můj webmaster, který byl napaden jedem, který způsobuje rakovinu. Jak to byl osobní útok na někoho blízko mě, bude existovat protiútok. To znamená, že hlavy nemocnice univerzity v Keio, Japonská lékařská společnost a Lékařská společnost Spojených států budou zatčeni a bude nuceni informovat o svých šéfech, Rockefellerech.

Nemylte se, rakovina vůbec neexistovala, dokud Rockefelleři a jejich společníci Chazařinezačali dávat rakovinotvorné látky do různých výrobků denní potřeby.

Studie tisíce egyptských mumií použitých na ověření, že rakovina neexistuje. Před sto lety v USA, než se Rockefeller začal starat o zdravotnická zařízení, měl rakovinu pouze jeden z 20 lidí. Teď je to jeden z každých dvou (osob).

Navíc lékařská mafie zabila každý rok miliony lidí s jedy a radiace jako součást jsvé falešné války proti rakovině. To znamená, že prakticky každý, kdo toto čtete měl blízkého člena jeho rodiny zavražděného Chazarskou mafií.

Poctiví onkologové sdělují svým pacientům, že jim není povoleno, pod trestem ztráty jejich lékařských licencí a kariér, vyléčit rakovinu přirozeně a říkat jejich pacientům, aby vyhledali léčbu jinde.

To je důvod, proč jak armáda tak i agentury Spojených států musí provést útoky na lékařské asociace, ukončit toto vraždění otravami a radiačními podvody, a zatknout vůdce.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/